Schneider Electric TeSys D LC1D12P7
På lager
Steget 7.4%
Schneider Electric TeSys D kontaktor LC1D12P7 er designet til effektiv styring af elektriske motorer og maskiner. Med en mærkestrøm på 12A og 3-polede terminaler er den velegnet til industrielle applikationer. Den integrerede hjælpeafbryder giver mulighed for fleksibel installation og drift under forskellige belastningsforhold.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kontaktor LC1D12P7 12A 230VAC
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TeSys D kontaktor LC1D12P7. 3P
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kontaktor Tesys D, 12A, 230VAC, 3NO
Leveringstid: 1-2 dage
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kontaktor LC1D12P7 12A 3-polet + 1 slutte + 1 bryde 230V
Leveringstid: 1-4 dage
Greenline favicon
Greenline
Schneider TeSys LC1D12P7 kontaktor 12A, 230 V
Leveringstid: 1-2 dage
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Leveringstid: 1-3 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TeSys D kontaktor LC1D12P7. 3P 12A AC-3 5.5kW@400V. 1NO+1NC hjælpe kontakt. 230V 50/60Hz
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Prishistorik
Steget 7.4%