Schneider Electric TeSys D Kontaktor LC1D25P7
På lager
Steget 7.3%
Schneider Electric TeSys D Kontaktor LC1D25P7 er en robust og pålidelig enhed designet til industriel styring af elektriske motorer. Med en mærkestrøm på 25A og en 230V AC-spole, er denne kontaktor ideel til krævende applikationer. Den kompakte størrelse gør den nem at integrere, mens den sikrer effektivitet og sikkerhed i anvendelseskategorien AC-3.
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TeSys D kontaktor LC1D25P7. 3P
WATTOO.DK
Kontaktor tesys D 25A 230VAC 3NO
Leveringstid: 1-2 dage
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kontaktor LC1D25P7 25A 3-polet + 1 slutte + 1 bryde 230V
Leveringstid: 1-4 dage
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Leveringstid: 1-3 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TeSys D kontaktor LC1D25P7. 3P 25A AC-3 11kW@400V. 1NO+1NC hjælpe kontakt. 230V 50/60Hz
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Prishistorik
Steget 7.3%