Schneider Electric Resi9 XP RCBO Kombiafbryder

Schneider Electric Resi9 XP kombiafbryder kombinerer både fejlstrøms- og overstrømsbeskyttelse. Den er velegnet til installationer med behov for 3P+N og tilbyder en mærkestrøm på 20A. Med en følsomhed på 30mA og en klasse A jordfejlbeskyttelse sikrer den optimal sikkerhed og driftseffektivitet.

Schneider Electric Resi9 XP RCBO Kombiafbryder koster lige nu 463 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 429 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 429 kr (09. april 2026) og 463 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 463 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Resi9 XP RCBO/kombiafbryder 3PN C-karakteristik 20A 6kA 30mA klasse A 90mm
463 kr
+ 39 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N C 20A 6kA, 30mA, kl.A, R9D55720
463 kr
+ 39 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N 20A 6kA 30mA klasse A 90mm C-karakteristik
533 kr
+ 78 kr fragt
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Resi9 XP kombiafbryder C, 3P+0, 20A
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 20A 30Ma C 3P+N 5M
551 kr
+ 64 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N 20A 6kA 30mA klasse A 90mm C-karakteristik
666 kr
+ 79 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric