Schneider Electric Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N 10A

Schneider Electric Resi9 kombiafbryder er ideel til sikker strømstyring. Den kombinerer både RCD/fejlstrømsafbryder og MCB/overstrømsbeskyttelse i én enhed. Med 3 beskyttede poler og en mærkestrøm på 10A sikrer den pålidelig beskyttelse mod elektriske fejlsituationer.

Schneider Electric Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N 10A koster lige nu 504 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 472 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 472 kr (16. april 2026) og 504 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 504 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N C 10A 6kA, 30mA, kl.A, R9D55710
504 kr
+ 39 kr fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N 10A 6kA 30mA klasse A 90mm C-karakteristik
523 kr
+ 78 kr fragt
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Resi9 XP RCBO/kombiafbryder 3PN C-karakteristik 10A 6kA 30mA klasse A 90mm
535 kr
+ 39 kr fragt
Total: 574 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 10A 30Ma C 3P+N 5M
648 kr
+ 64 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 3P+N 10A 6kA 30mA klasse A 90mm C-karakteristik
749 kr
+ 79 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Hjem og have