Schneider Electric Resi9 Kombiafbryder XP RCBO

Schneider Electric Resi9 kombiafbryder tilbyder både kortslutnings- og overbelastningsbeskyttelse samt fejlstrømsbeskyttelse. Med en mærkestrøm på 13A og en C-udløsningskurve sikrer denne enhed effektiv beskyttelse af dine elinstallationer mod elektriske fejl og farlige berøringsspændinger. Ideel til at beskytte dit hjems el-systemer sikkert.

Schneider Electric Resi9 Kombiafbryder XP RCBO koster lige nu 339 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 307 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 307 kr (16. april 2026) og 339 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 339 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Resi9 XP kombiafbryder C, 1P+0, 13A
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Resi9 XP RCBO/kombiafbryder 1PN C-karakteristik 13A 6kA 30mA klasse A 36mm
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 1P+N C 13A 6kA, 30mA, kl.A, R9D55613
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 1P+N 13A 6kA 30mA klasse A 36mm C-karakteristik
357 kr
+ 78 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Resi9 XP kombiafbryder C, 1P+0, 13A
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 13A 30Ma C 1P+N 2M
372 kr
+ 64 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Resi9 XP kombiafbryder C, 1P+0, 13A
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Resi9 XP kombiafbryder C, 1P+0, 13A
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Resi9 Kombiafbryder XP RCBO 1P+N 13A 6kA 30mA klasse A 36mm C-karakteristik
454 kr
+ 79 kr fragt
Total: 533 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Hjem og have