Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle 4x13 moduler

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle er designet til nem installation med 4 rækker af 13 moduler hver. Den monteres let på væggen med justerbare skruer, hvilket gør det enkelt at tilpasse horisontalt. Ideel til modulære DIN-skinne enheder, er denne tavle en praktisk løsning til moderne elinstallationer.

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle 4x13 moduler koster lige nu 273 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 255 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 255 kr (16. april 2026) og 273 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Afdækning vægmonteret gruppetavle resi9 cx tavle 4 rækker 13 moduler hvid ral9003 uden dør
273 kr
+ 39 kr fragt
Total: 312 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Resi9 CX Gruppetavle 4 x 13 modul, hvid
273 kr
+ 39 kr fragt
Total: 312 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Resi9 CX gruppetavle med 4x13 moduler
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle 4x13 moduler i hvid
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Resi9 Cx Tavle 4X13 Mod Hvid
332 kr
+ 64 kr fragt
Total: 396 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle, 4x13 moduler, hvid
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Resi9 CX gruppetavle, 4x13 moduler
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Resi9 CX Gruppetavle 4 x 13 modul, hvid
395 kr
+ 49 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppetavle Resi9 CX tavle 4 rækker 13 moduler Hvid RAL9003
435 kr
+ 79 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Hjem og have