Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle er designet til nem installation og vedligeholdelse. Med plads til 4x18 moduler er denne tavle ideel til effektiv styring af elinstallationer i hjemmet eller mindre virksomheder.

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle koster lige nu 491 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 417 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 417 kr (30. april 2026) og 491 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 491 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Resi9 CX gruppetavle 4 x 18 moduler, hvid
491 kr
+ 39 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Gruppetavle Resi9 CX tavle 4 rækker 18 moduler Hvid RAL9003
491 kr
+ 78 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle 4x18 moduler i hvid
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Resi9 Cx Tavle 4X18 Mod Hvid
522 kr
+ 64 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Resi9 CX gruppetavle med 4x18 moduler
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Resi9 CX gruppetavle, 4x18 moduler
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle, 4x18 moduler, hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppetavle Resi9 CX tavle 4 rækker 18 moduler Hvid RAL9003
703 kr
+ 79 kr fragt
Total: 782 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: God Pris