Schneider Electric LC1D95P7
5.0 (1 anmeldelse)
Schneider Electric LC1D95P7
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 2.0%
Schneider Electric LC1D95P7 er en robust kontaktor designet til effektiv styring af elektriske kredsløb. Med en kapacitet på 95A og en 230VAC styring, er den ideel til industrielle applikationer.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kontaktor lc1d95p7 95a 230vac
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
vvsfittings.dk
TeSys D kontaktor 3 polet3 NO) AC-3 = 440 V 95 A 230 V AC spole
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kontaktor Tesys D 95A 230Vac 3No
Leveringstid: 1-3 dage
Prishistorik
Steget 2.0%