Schneider Electric LC1D40AP7
Schneider Electric LC1D40AP7
På lager
Steget 7.2%
Schneider Electric LC1D40AP7 er en robust kontaktor designet til at håndtere op til 40A ved 230V AC. Med 3-pol og 1NO+1NC hjælpekontakter, er den ideel til industriel brug, hvor pålidelighed er afgørende. Perfekt til sikring af strømforsyninger i forskellige elektriske installationer.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kontaktor 40a 3 polet 1 slutte 1 bryde 230vac lc1d40ap7
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kontaktor 40A 3P+1N0+1Nc 230Vac
Leveringstid: 1-3 dage
WATTOO.DK
Kontaktor 40A 3P+1NO+1NC 230VAC, LC1D40AP7
Leveringstid: 1-2 dage
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Leveringstid: 1-3 dage
Prishistorik
Steget 7.2%