Schneider Electric LC1D38P7
4.6 (97 anmeldelser)
Schneider Electric LC1D38P7
På lager
Steget 7.4%
Schneider Electric LC1D38P7 er en robust kontaktor designet til både motordrift og ikke-induktive belastninger. Med en mærkestrøm på 38A og 230V AC spænding er den perfekt til krævende industrielle applikationer. Denne enhed har en 3-polet konfiguration med hjælpekontakter 1Sl og 1Br, hvilket gør den alsidig og pålidelig til forskellige brugsmiljøer.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kontaktor lc1d38p7 38a 230vac
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
WATTOO.DK
Kontaktor 38A 230V AC LC1D38P7
Leveringstid: 1-2 dage
vvsfittings.dk
TeSys D kontaktor 3 polet3 NO) AC-3 = 440 V 38 A 230 V AC spole
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Prishistorik
Steget 7.4%