Schneider Electric LC1D25B7
Laveste pris nogensinde
Schneider Electric LC1D25B7
På lager
Stabil pris
Schneider Electric LC1D25B7 er en effektiv 3-polet kontaktor designet til motorstyring og ikke-induktive belastninger. Med en maksimal strømkapacitet på 25A og en 24V AC spole sikrer den pålidelig ydelse i industrielle applikationer.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kontaktor lc1d25b7 25a 24vac
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kontaktor tesys D 25A 24VAC 3NO
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TeSys D kontaktor 3 polet3 NO) AC-3 = 440 V 25 A 24 V AC spole
Leveringstid: 1-3 dage
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Leveringstid: 1-3 dage
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kontaktor LC1D25B7 25A 3-polet + 1 slutte + 1 bryde 24V AC
Leveringstid: 1-4 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk