Schneider Electric ladestander 3P+N 16A

Schneider Electric ladestander 3P+N 16A er en vægmonteret ladeboks med 7 meter kabel, der giver en sikker og brugervenlig opladningsløsning til elbiler. Den er velegnet til privat brug og kan installeres både i garagen og udendørs, så du nemt kan oplade din elbil derhjemme.

Schneider Electric ladestander 3P+N 16A koster lige nu 4.958 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.789 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.789 kr (11. juni 2026) og 4.996 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.958 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Schneider Charge 11Kw 3P+N 7M Kabel
4.958 kr
+ 64 kr fragt
Total: 5.022 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Electric ladestander, 3P+N, 16A, 7M kabel
5.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.138 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Schneider ladeboks, 11kW, 3P+N, 7 meter kabel
5.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Electric ladestander, 3P+N, 16A, 7M kabel
5.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.438 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Electric ladeboks, 3P+N, 16A, 7M kabel
5.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.738 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric ladeboks, 3P+N, 16A, 7M kabel
6.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.238 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Opladere til bilbatterier