Schneider Electric iEM3110

5.0 (4 anmeldelser)

Schneider Electric iEM3110 er en 3-faset kWh-måler, ideel til præcis energiovervågning og fakturering. Monteres let på DIN-skinne og inkluderer pulsudgang for avanceret dataindsamling.

Schneider Electric iEM3110 koster lige nu 1.369 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.343 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.343 kr (13. april 2026) og 1.369 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.369 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric iEM3110 kWh-måler MID direkte måling, energi måler med puls og LCD display, 3P+N 400V 63A, B 90mm
1.369 kr
+ fri fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
KWH-MLER 3P+N 400V 63A Puls MI
1.507 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.546 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kwh-Måler 3P+N 400V 63A Puls Mi
1.547 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.586 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 bimåler med tæller, puls, 4P, 400V, 63A
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 kWh måler, tæller, puls, 4P, 400V, 63A
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Måleredskaber og -sensorer