Schneider Electric Acti9 iID PFI Relæ

Schneider Electric Acti9 iID PFI relæ er en robust 4-polet fejlstrømsafbryder med en kapacitet på 40A og 300mA udløsestrøm. Den beskytter effektivt mod både direkte og indirekte elektrisk stød samt lækstrøm i både AC og pulserende DC kredsløb. Dens kompakte design passer perfekt til installationer i både private og erhvervsmæssige bygninger.

Schneider Electric Acti9 iID PFI Relæ koster lige nu 490 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 475 kr (30. marts 2026) og 495 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 490 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Acti9 fejlstrømsafbryder 4P 40A Dobbelt terminal 300mA klasse A Bredde 72mm
490 kr
+ 39 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P på 40A
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P på 40A
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Fejlstrmsafbryder PFI iID 40A 4P 300mA, klasse A
554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P, 40A
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
FEJLSTRØMSAFBR. 40A 300MA, 4P
584 kr
+ 49 kr fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fejlstrømsafbr. 40A 300Ma, 4P
612 kr
+ 64 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 PFI-afbryder iID. 4P 40A 300mA. kl. A. med dobbelt terminal. 72 mm
726 kr
+ 79 kr fragt
Total: 805 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Acti9 PFI-afbryder iID. 4P 40A 300mA. kl. A. med dobbelt terminal. 72 mm
757 kr
+ 78 kr fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P, 40A
875 kr
+ 39 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Elektronik