Schneider Electric Acti9 iID 63A 4P 300mA

Bedste pris
Stabil pris
530kr
1.275 krSPAR 58%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Schneider Electric Acti9 iID fejlstrømsafbryder beskytter mod elektrisk stød både ved direkte og indirekte kontakt. Med 4 poler, 63A kapacitet og 300mA følsomhed sikrer den pålidelig beskyttelse af din installation. Udstyret med dobbelt terminal og VisiTrip samt VisiSafe funktionalitet for ekstra sikkerhed.

Schneider Electric Acti9 iID 63A 4P 300mA koster lige nu 530 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 567 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 530 kr (16. april 2026) og 567 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 530 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Acti9 fejlstrømsafbryder 4P 63A Dobbelt terminal 300mA klasse A Bredde 72mm
530 kr
+ 39 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P på 63A
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Fejlstrmsafbryder PFI iID 63A 4P 300mA, klasse A
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P på 63A
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P, 63A
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 PFI-afbryder iID. 4P 63A 300mA. kl. A. med dobbelt terminal. 72 mm
784 kr
+ 79 kr fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
PFI Afbryder Acti 9 iID 63A 300mA Klasse A
1.274 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.323 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 PFI relæ A, 4P, 63A
1.275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter