Schneider Electric Acti9 iCV40N

Schneider Electric Acti9 iCV40N kombiafbryder forener automatsikring og fejlstrømsafbryder i én kompakt enhed. Med 1P+N, 10A, 230V og 30mA, samt C-karakteristik, tilbyder den pladsbesparende installationer med sikkerhedsfunktioner som VisiTrip og VisiSafe. Perfekt til beskyttelse mod elektriske fejl i bolig- og erhvervsinstallationer.

Schneider Electric Acti9 iCV40N koster lige nu 332 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 320 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 320 kr (25. marts 2026) og 332 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 332 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Acti 9 kombiafbryder icv40n 1p+n 10a c 30ma 6ka, kl. a, 36 mm
332 kr
+ 39 kr fragt
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder RCBo, HPFI, iCV40N, 1P+N C 10A, 30mA, kl.A
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 1P+0 30 mA, 10 A
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 10A 30Ma C 1P+N 2M
394 kr
+ 64 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Acti9 Kombiafbryder iCV40N
454 kr
+ 78 kr fragt
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 Kombiafbryder iCV40N 1P+N 10A C 30mA 6kA. kl. A. 36mm
491 kr
+ 79 kr fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Optagere