Schneider Electric Acti9 iCV40H

Schneider Electric Acti9 iCV40H kombiafbryderen integrerer automatsikring og fejlstrømsafbryder i én enhed. Den beskytter mod jordfejl og kredsløbsfejl, hvilket giver øget sikkerhed i dit elektriske system. Med VisiTrip™ og VisiSafe™ teknologier sikres nem vedligeholdelse og sikker drift.

Schneider Electric Acti9 iCV40H koster lige nu 419 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 403 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 403 kr (16. april 2026) og 419 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Acti9 kombiafbryder icv40n 3p+n 10a c 30ma 6ka, kl. a, 36 mm
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafb rcbo ICV40H 1PN C 10A 30MA KL A
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 10A 30Ma C 1P+N 2M
507 kr
+ 64 kr fragt
Total: 571 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Hjem og have