Schneider Electric Acti9 iC60 kombiafbryder

Schneider Electric Acti9 iC60 kombiafbryderen beskytter effektivt mod kortslutning, overbelastning og elektriske stød. Denne 2-polige enhed har en mærkestrøm på 10A og en følsomhed på 30mA inden for klasse A. Ideel til beskyttelse af kredsløb i både hjem og erhverv.

Schneider Electric Acti9 iC60 kombiafbryder koster lige nu 590 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 547 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 547 kr (16. april 2026) og 590 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 590 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Acti9 kombiafbryder ic60 2p 10a 30ma c 10ka klasse a
590 kr
+ 39 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder IC60 2P 10A 30MA C 10KA KL A
617 kr
+ 39 kr fragt
Total: 656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kombiafbryder HPFI, iC60, C, 2P, 10A, 30mA 10kA, klasse A
619 kr
+ 49 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Acti9 kombiafbryder iC60 2P 10A 30mA C 10kA klasse A
619 kr
+ 78 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 10A 30Ma C 2P 2M
658 kr
+ 64 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 kombiafbryder iC60 2P 10A 30mA C 10kA klasse A
799 kr
+ 79 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter