Schneider Electric Acti 9 iC60 Kombiafbryder

Schneider Electric Acti 9 iC60 er en alsidig kombiafbryder designet til optimal beskyttelse af slutkredsløb mod kortslutning, overbelastning og isolationsfejl. Med en mærkestrøm på 20A og fire poler tilbyder denne RCBO-afbryder også beskyttelse mod elektriske stød ved direkte kontakt. Ideel til anvendelse i både kommercielle og industrielle miljøer, hvor pålidelighed og sikkerhed er afgørende.

Schneider Electric Acti 9 iC60 Kombiafbryder koster lige nu 773 kr. En stigning på 18,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 653 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 653 kr (31. marts 2026) og 773 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 773 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 20A 30mA C karakteristik 6kA klasse A
773 kr
+ 39 kr fragt
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder HPFi Acti9 iC60 4P 20A 30mA C Schneider Electric
811 kr
+ 39 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kombiafbryder HPFI C 20A 3P+N 30mA
1.094 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 kombiafbryder iC60 4P 20A 30mA C 6kA klasse A
1.120 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter