Schneider Electric Acti 9 iC60 Kombiafbryder

Bedste pris
Stabil pris
547kr
799 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Schneider Electric Acti 9 iC60 kombiafbryder tilbyder sikker og pålidelig beskyttelse med sin 2P konfiguration og 16A mærkestrøm. Den beskytter mod kortslutning, overbelastning og isolationsfejl, og sikrer samtidig beskyttelse mod elektriske stød. Ideel til anvendelse i forskellige elinstallationer, hvor sikkerhed er afgørende.

Schneider Electric Acti 9 iC60 Kombiafbryder koster lige nu 547 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 547 kr (16. april 2026) og 547 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 547 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 2P 16A 30mA C karakteristik 10kA klasse A
547 kr
+ 39 kr fragt
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder IC60 2P 16A 30MA C 10KA KL A
603 kr
+ 39 kr fragt
Total: 642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Acti9 kombiafbryder iC60 2P 16A 30mA C 10kA klasse A
617 kr
+ 78 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 16A 30Ma C 2P 2M
658 kr
+ 64 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 kombiafbryder iC60 2P 16A 30mA C 10kA klasse A
799 kr
+ 79 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter