Schneider Electric Acti 9 iC60 Kombiafbryder

Schneider Electric Acti 9 iC60 kombiafbryder sikrer pålideligt beskyttelse af elektriske kredsløb mod kortslutning og overbelastning. Denne 2-polede enhed med en 13A, 30mA C karakteristik tilbyder optimal sikkerhed mod elektriske stød og isolationsfejl, velegnet til tavler og kasser.

Schneider Electric Acti 9 iC60 Kombiafbryder koster lige nu 533 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 514 kr (25. marts 2026) og 566 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 533 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 2P 13A 30mA C karakteristik 10kA klasse A
533 kr
+ 39 kr fragt
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder IC60 2P 13A 30MA C 10KA KL A
602 kr
+ 39 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Kombiafb. iC60 2P 13A 30mA C 10kA kl A
627 kr
+ 78 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 13A 30Ma C 2P 2M
634 kr
+ 64 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Kombiafb. iC60 2P 13A 30mA C 10kA kl A
779 kr
+ 79 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter