Schneider Acti9 Sløjfeskinne 4P 100A 57M

Schneider Acti9 sløjfeskinne gør tavleopbygning hurtigere og mere effektiv. Med plads til 57 moduler og en kapacitet på 100A, er den ideel til komplekse el-installationer. Skinnen har fasesymboler for enkel identifikation og kan nemt tilpasses ved at afkorte den efter behov.

Schneider Acti9 Sløjfeskinne 4P 100A 57M koster lige nu 671 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 604 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 604 kr (06. april 2026) og 671 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 671 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Acti9 sløjfeskinne 3p+n 100a 57 moduler kan afkortes
671 kr
+ 99 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sløjfeskinne 4P 100A 57M, Husk A9Xpe410
691 kr
+ 72 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sljfeskinne 4P, 100A, 57M, husk A9XPE410
724 kr
+ 39 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.9%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter