Schneider Acti9 iPF Transientbeskyttelse 3P+N

Schneider Acti9 iPF transientbeskyttelse 3P+N er designet til effektiv beskyttelse af boligens elinstallationer mod overspænding. Med en maksimal afledningsstrøm på 20kA og nem montering i boligtavler sikrer denne enhed en pålidelig jordforbindelse i både TT og TN-S systemer. Den visuelle indikering på fronten gør status nem at overvåge.

Schneider Acti9 iPF Transientbeskyttelse 3P+N koster lige nu 479 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 418 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 418 kr (17. april 2026) og 480 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Transientbeskyttelse ipf 20ka 340v 3pn tt tn-s system klasse 2
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Overspndingsafleder iPF, 20kA, 340V, 3P+N, bolig Schneider Electric
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 iPF transientbeskyttelse 3P+N på 20kA
480 kr
+ 39 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Overspændingsafl/transientbesk
498 kr
+ 78 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 iPF transientbeskyttelse 3P+N 20kA
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Overspændingsafl Ipf 20Ka 340V 3Pn Bolig
517 kr
+ 72 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 iPF transientbeskyttelse 3P+N, 20kA
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 iPF transientbeskyttelse, 3P+N, 20kA
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Overspændingsafl/transientbesk iPF 20kA 340V 3PN til boligtavler. montage i tavlen
601 kr
+ 79 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Hjem og have