Schneider Acti9 iC60 Kombiafbryder

Schneider Acti9 iC60 kombiafbryder kombinerer automatsikring og fejlstrømsafbryder i én kompakt enhed. Ideel til beskyttelse af slutkredsløb mod kortslutning, overbelastning og isoleringsfejl, samt sikkerhed mod elektrisk stød. Med 4 poler og en kapacitet på 32A, passer den perfekt i tavlen og sikrer stabil ydeevne.

Schneider Acti9 iC60 Kombiafbryder koster lige nu 799 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 741 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 741 kr (16. april 2026) og 799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder, 4P, på 32A
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 300mA C karakteristik 6kA klasse A
838 kr
+ 39 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 32A
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 30 mA, 32 A
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 32A 300mA C karakteristik 6kA klasse A
1.105 kr
+ fri fragt
Total: 1.105 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P, 32A
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter