Schneider Acti9 IC Astro Skumringstimer

Schneider Acti9 IC Astro skumringstimer er en digital tidskontakt, der tilbyder præcis styring med sit 2-kanals system og ugentlige programmer. Den er ideel til automatisering af lysstyring i hjemmet, hvilket kan optimere energiforbruget og øge sikkerheden. Installeres nemt på TH35 DIN-skinner.

Schneider Acti9 IC Astro Skumringstimer koster lige nu 858 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 824 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 824 kr (14. april 2026) og 902 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 858 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Skumringstimer ic astro 2 kanaler 24/7 programering med 84 hukommelser, 18 forskellige sprog i europa.
858 kr
+ 39 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 IC Astro skumringstimer med 2 kanaler
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Skumringstimer IC Astro digital med ugeprogram 2 kanal
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Skumringstimer IC Astro, 2 kanaler, smart
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 IC Astro skumringstimer, 2 kanaler
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Skumringstimer IC Astro, Digital, Ugeprogram, 2 kanal, Smart
1.525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.564 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider
Kategori: Specielle elektriske kontakter