Schneider Acti9 HPFI relæ B-EV 4P 40A

Schneider Acti9 HPFI relæ beskytter mod elektriske stød og brand ved brug af elbilsladere. Med 4 poler, en mærkestrøm på 40A og en følsomhed på 30mA, sikrer dette relæ en pålidelig afbrydelse ved jordfejlstrømme, hvilket gør det ideelt til brug med elektriske køretøjer.

Schneider Acti9 HPFI relæ B-EV 4P 40A koster lige nu 1.684 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.550 kr (16. april 2026) og 1.685 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.684 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
RCCB HPFI afbryder 4P, 40A, B-EV, 30 mA, AC/DC Acti9 Schneider Electric
1.684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 HPFI relæ B-EV, 4P på 40A
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Fejlstrømsafbryder ac/dc rccb hpfi 4p 40 a 30 ma type b specielt designet til ev-electrical vehicle lader
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 HPFI relæ B-EV, 4P på 40A
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 HPFI relæ B-EV, 4P, 40A
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 HPFI relæ B-EV, 4P, 40A
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
RCCB HPFI afbryder 4P 40A 30mA klasse B specielt designet tilEV-Electrical Vehicle lader
2.161 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.240 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter