Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 13A

5.0 (1 anmeldelse)

Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder er en kompakt løsning, der kombinerer automatsikring og fejlstrømsafbryder. Den beskytter mod kortslutning, overbelastning og elektriske stød ved både direkte og indirekte kontakt. Med 4 poler og C-karakteristik er den ideel til sikre installationer i bolig- og industrimiljøer.

Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 13A koster lige nu 749 kr. En stigning på 19,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 628 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 628 kr (02. april 2026) og 749 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder, 4P, på 13A
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 13A 30mA C karakteristik 6kA klasse A
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 13A
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 30 mA, 13 A
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder HPFI, iC60, C, 4P, 13A, 30mA 6kA, klasse A
994 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 kombiafbryder iC60 4P 13A 30mA C 6kA klasse A
1.063 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.142 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P, 13A
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.7%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter
type: Switch