Schneider Acti 9 iC60 Kombiafbryder

Schneider Acti 9 iC60 kombiafbryder er en kompakt løsning, der kombinerer automatsikring og fejlstrømsafbryder. Den beskytter effektivt mod kortslutning, overbelastning og isolationsfejl og er ideel til at spare plads i tavlen. Med 4-polet 16A kapacitet og 30mA følsomhed sikrer den optimal beskyttelse af både mennesker og elektriske installationer.

Schneider Acti 9 iC60 Kombiafbryder koster lige nu 722 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 654 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (12. april 2026) og 722 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Kombiafbr. 16A 30Ma C 4P 4M
722 kr
+ 72 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Kombiafbryder Acti 9 iC60 4P 16A 30mA C karakteristik 6kA klasse A
733 kr
+ 39 kr fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kombiafbryder HPFI, iC60, C, 4P, 16A, 30mA 6kA, klasse A
758 kr
+ 39 kr fragt
Total: 797 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 16A
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P 30 mA, 16 A
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder 4P, 16A
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Kombiafbryder HPFI, iC60, C, 4P, 16A, 30mA 6kA, klasse A
925 kr
+ 49 kr fragt
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Acti9 HPFI kombiafbryder, 4P, på 16A
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Acti9 iC60 kombiafbryder 4P. 16A. 415V. 30mA. 6kA. klasse A. C-karakteristik. Bredde
1.063 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.142 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter