Schleich Horse Club Lakeside Landhus og Stald

Bedste pris
Stabil pris
880kr
1.972 krSPAR 55%
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Schleich Horse Club Lakeside Landhus og Stald er det ideelle legesæt for hesteelskere. Sættet inkluderer et detaljeret landhus og en stald, der giver børn mulighed for at skabe deres egne hesteeventyr. Dyk ned i en verden af sjov og læring, hvor børn kan lade deres fantasi løbe løbsk.

Schleich Horse Club Lakeside Landhus og Stald koster lige nu 880 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 996 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (09. juni 2026) og 996 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 880 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Schleich Horse Club Lakeside Country Hus og Stald
880 kr
+ fri fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schleich Landhus ved Søen og Stald
996 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Schleich Horse Club Lakeside Landhus Og Stald 42706
1.230 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Schleich Lakeside Country House og Stable
1.391 kr
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Action Figurer Schleich
1.972 kr
+ 89 kr fragt
Total: 2.061 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schleich
Kategori: Legetøjssæt