Scandomestic XO 6800

Bedste pris
Stabil pris
2.749kr
7.999 krSPAR 66%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic XO 6800 er en moderne indbygningsovn med 70 liters kapacitet og ægte varmluft. Den har pyrolysefunktion for nem rengøring og et elegant sort glassdesign. Med pop ud knapper og LCD display er den både funktionel og stilfuld.

Scandomestic XO 6800 koster lige nu 2.749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.749 kr (08. april 2026) og 2.749 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.749 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic XO 6800 Indbygningsovn med pyrolyse : Erling Christensen Møbler
2.749 kr
+ fri fragt
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Indbygningsovn XO6800
3.295 kr
+ fri fragt
Total: 3.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic XO6800 Indbygningsovn med pyrolyse
3.995 kr
+ 43 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic XO 6800 Ovn til indbygning
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Ovne