Scandomestic WC105BG

5.0 (2 anmeldelser)
Scandomestic WC105BG
Bedste pris
Stabil pris
3.289kr
7.799 krSPAR 58%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic WC105BG er et fritstående vinkøleskab med plads til op til 105 flasker vin. Skabet har en stilfuld rammeløs sort glasdør med integreret håndtag og fire træhylder. Den digitale controller med temperaturvisning gør det nemt at holde styr på temperaturen, som kan indstilles mellem 5 og 20 °C. Lavt støj- og vibrationsniveau sikrer skånsom opbevaring af dine vine.

Scandomestic WC105BG koster lige nu 3.289 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.499 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.289 kr (22. juli 2026) og 3.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.289 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic vinkøleskab -WC105BG : Erling Christensen Møbler
3.289 kr
+ fri fragt
Total: 3.289 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic WC150BG Vinkøleskab 105 flasker
4.395 kr
+ fri fragt
Total: 4.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic WC150BG Vinkøleskab 105 flasker
4.395 kr
+ 43 kr fragt
Total: 4.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic WC105BG Fritstående vinkøleskab
7.799 kr
+ fri fragt
Total: 7.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic