Scandomestic SV 124 X

Bedste pris
Stabil pris
9.740kr
17.499 krSPAR 44%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SV 124 X er et fritstående vinkøleskab i rustfrit design, der sikrer optimal opbevaring af din vinsamling. Med 2 temperaturzoner kan du tilpasse opbevaringen til både rød- og hvidvin. Det digitale kontrolpanel og glasdøren med UV-filter beskytter dine vine effektivt mod lys og varme.

Scandomestic SV 124 X koster lige nu 9.740 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 10.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.740 kr (15. maj 2026) og 10.149 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 9.740 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic vinkøleskab SV 124 X : Erling Christensen Møbler
9.740 kr
+ fri fragt
Total: 9.740 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Vinopbevaring Sv 124 X Scandomestic
11.979 kr
+ 19 kr fragt
Total: 11.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SV 124 X Fritstående vinkøleskab
17.499 kr
+ fri fragt
Total: 17.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Vinkøleskabe