Scandomestic SKS332WE

Bedste pris
Stabil pris
3.475kr
6.699 krSPAR 48%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SKS332WE er et rummeligt køleskab med en kapacitet på 331 liter, ideelt til den moderne husholdning. Køleskabet har energibesparende LED-belysning, justerbare glashylder og en stor gennemsigtig grøntsagsskuffe. Det kan indgå i en side-by-side løsning med SFS242WE og har energiklasse E.

Scandomestic SKS332WE koster lige nu 3.475 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.485 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.475 kr (16. juni 2026) og 3.485 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.475 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Køleskab SKS332WE : Erling Christensen Møbler
3.475 kr
+ fri fragt
Total: 3.475 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Køleskab SKS332WE
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic SKS332WE Køleskab
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SKS332WE Fritstående køleskab
6.699 kr
+ fri fragt
Total: 6.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic