Scandomestic SKS 201 W

4.0 (9 anmeldelser)
Scandomestic SKS 201 W
Bedste pris
Stabil pris
2.329kr
3.299 krSPAR 29%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SKS 201 W er et fritstående køleskab med en bruttovolume på 198 liter. Det har fire justerbare glashylder, en transparent skuffe og energimærke E. Køleskabet har et lydniveau på 40 dB og måler 1250 mm i højden, 540 mm i bredden og 580 mm i dybden. Det kompakte, hvide design gør det velegnet til mange køkkener.

Scandomestic SKS 201 W koster lige nu 2.329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.435 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.329 kr (10. maj 2026) og 2.435 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.329 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic køleskab SKS 201 W : Erling Christensen Møbler
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SKS 201 W Fritstående køleskab
2.558 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.607 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Køleskab SKS201W
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic SKS201W Køleskab
3.299 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.342 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic