Scandomestic SKF 307 W

5.0 (4 anmeldelser)
Scandomestic SKF 307 W
Bedste pris
Stabil pris
2.890kr
3.899 krSPAR 26%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SKF 307 W er et rummeligt fritstående køle/fryseskab med SmartFrost teknologi, der minimerer rimdannelse og reducerer behovet for afrimning til en gang årligt. Med en netto volumen på 187 liter til køl og 75 liter til frys, samt energiklasse E, passer dette skab perfekt til den miljøbevidste husholdning.

Scandomestic SKF 307 W koster lige nu 2.890 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.890 kr (08. april 2026) og 2.890 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.890 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic køle/fryseskab SKF 307 W : Erling Christensen Møbler
2.890 kr
+ fri fragt
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SKF 307 W Fritstående kølefryseskab
2.936 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.985 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Kølefryseskab SKF307W
3.195 kr
+ fri fragt
Total: 3.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic SKF307W Kølefryseskab
3.195 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Scandomestic Køle-/fryseskab SKF 307 W
3.899 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Køleskabe
type: Fryser nederst