Scandomestic SKF 231 W

Bedste pris
Stabil pris
2.389kr
2.999 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SKF 231 W er et fritstående kølefryseskab med SmartFrost-teknologi, der reducerer mængden af rim sammenlignet med traditionelle frysesystemer. Det betyder, at du typisk kun behøver at afrime én gang årligt. Skabet har lavt støjniveau og er velegnet til køkken-alrum. Køleafdelingen rummer 153 liter, mens fryseafdelingen har plads til 52 liter.

Scandomestic SKF 231 W koster lige nu 2.389 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.549 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.389 kr (16. juni 2026) og 2.549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.389 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Køle/fryseskab SKF 231 W : Erling Christensen Møbler
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SKF 231 W Fritstående kølefryseskab
2.936 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.985 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Kølefryseskab SKF231W
2.995 kr
+ fri fragt
Total: 2.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic SKF231W Kølefryseskab
2.999 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic