Scandomestic SKB 161 W

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
3.899 krSPAR 54%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SKB 161 W er et kompakt køleskab med en indvendig frostboks og energiklasse E. Det rummer 94 liter i køl og 13 liter i frys, med praktiske hylder i sikkerhedsglas og en rummelig grøntsagsskuffe.

Scandomestic SKB 161 W koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (08. april 2026) og 1.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic køleskab med frostboks SKB 161 W : Erling Christensen Møbler
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Køleskab med boks SKB161W
2.295 kr
+ fri fragt
Total: 2.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic SKB161W Â KølefryseskabÂ
2.395 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Scandomestic køleskab med fryseboks SKB161W
2.499 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SKB 161 W Fritstående køleskab med fryseboks
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Køleskabe