Scandomestic SFS 352 W

Bedste pris
Stabil pris
4.049kr
9.999 krSPAR 60%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SFS 352 W er et rummeligt fryseskab med en kapacitet på 274 liter. Fryseskabet har NoFrost-teknologi, så du slipper for at afrime det manuelt. Det er indrettet med 5 skuffer, 2 hylder og en isternings twister, hvilket giver dig fleksibel og overskuelig opbevaring. Døren kan vendes, og skabet kan placeres side by side med SKS452W.

Scandomestic SFS 352 W koster lige nu 4.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.499 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.049 kr (16. juni 2026) og 4.499 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.049 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Fryseskab SFS 352 W : Erling Christensen Møbler
4.049 kr
+ fri fragt
Total: 4.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Fryseskab SFS352W
4.695 kr
+ fri fragt
Total: 4.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic SFS352W Fryseskab
4.695 kr
+ 43 kr fragt
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SFS 352 W Fristående fryseskab
9.999 kr
+ fri fragt
Total: 9.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic