Scandomestic SC 81 BE

Bedste pris
Stabil pris
1.995kr
4.899 krSPAR 59%
hos Gastroudstyr
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic SC 81 BE er en kompakt displaykøler, ideel til professionel produktpræsentation i butikker, cafeer og restauranter. Med et kapacitet på 60 liter og en robust konstruktion i rustfrit stål, sikrer den optimal opbevaring og synlighed af dine varer.

Scandomestic SC 81 BE koster lige nu 1.995 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.995 kr (08. april 2026) og 1.995 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.995 kr hos Gastroudstyr.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Gastroudstyr favicon
Gastroudstyr
Displaykøler SC 81 BE
1.995 kr
+ fri fragt
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 2-42 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic SC 81 BE Displaykøleskab : Erling Christensen Møbler
2.645 kr
+ fri fragt
Total: 2.645 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Display Køleskab Sc 81 Be Scandomestic
2.939 kr
+ 19 kr fragt
Total: 2.958 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic SC 81 BE Displaykøler
4.899 kr
+ fri fragt
Total: 4.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Køleskabe
type: Commercial, Larder