Scandomestic RTW 160 E

Bedste pris
Stabil pris
4.660kr
11.499 krSPAR 59%
hos Gastroudstyr
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic RTW 160 E er et elegant display køleskab, ideelt til at fremvise dine varer med stil. Det kompakte design med rustfrit stål og klare glasdøre sikrer effektiv temperaturstyring og et moderne look. LED-belysningen fremhæver produkterne, hvilket gør køleskabet perfekt til både butikker og udstillingsmiljøer.

Scandomestic RTW 160 E koster lige nu 4.660 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.660 kr (08. april 2026) og 4.660 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.660 kr hos Gastroudstyr.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Gastroudstyr favicon
Gastroudstyr
Kølemontre RTW 160 E
4.660 kr
+ fri fragt
Total: 4.660 kr
På lager
Leveringstid: 2-42 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Display Bordkøleskab Rtw 160 E Scandomestic
7.019 kr
+ 19 kr fragt
Total: 7.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Scancool Displaykøleskab RTW 160 : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
7.499 kr
+ fri fragt
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic RTW 160 E Display køler
11.499 kr
+ fri fragt
Total: 11.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Catering