Scandomestic RTW 129 BE

Bedste pris
Stabil pris
4.059kr
7.449 krSPAR 46%
hos Gastroudstyr
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic RTW 129 BE er et stilrent displaykøleskab, der forener effektiv køling med optimal produktpræsentation. Udstyret med glasdøre, LED-belysning og justerbare glashylder, er det ideelt til caféer og butikker. Med en digital termostat sikrer det præcis temperaturstyring og holder dine varer perfekt afkølede.

Scandomestic RTW 129 BE koster lige nu 4.059 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.059 kr (10. marts 2026) og 4.059 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.059 kr hos Gastroudstyr.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Gastroudstyr favicon
Gastroudstyr
Kølemontre RTW 129 BE
4.059 kr
+ fri fragt
Total: 4.059 kr
På lager
Leveringstid: 2-42 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Scancool Displaykøleskab RTW 129 BE : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
5.199 kr
+ fri fragt
Total: 5.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Display Bordkøleskab Rtw 129 Be Scandomestic
7.449 kr
+ 19 kr fragt
Total: 7.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Catering