Scandomestic RTC 237 WE

Bedste pris
Stabil pris
5.382kr
14.499 krSPAR 63%
hos Gastroudstyr
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic RTC 237 WE displaykøleskab er ideelt til at holde dine fødevarer friske og visuelt tiltalende. Med kompakte dimensioner passer det perfekt til mindre rum, mens det stilfulde design integreres problemfrit i ethvert miljø. Perfekt til caféer, barer og restauranter.

Scandomestic RTC 237 WE koster lige nu 5.382 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.382 kr (08. april 2026) og 5.382 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.382 kr hos Gastroudstyr.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Gastroudstyr favicon
Gastroudstyr
Kølemontre RTC 237 WE
5.382 kr
+ fri fragt
Total: 5.382 kr
På lager
Leveringstid: 2-42 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic RTC 237 WE Displaykøleskab, hvid : Erling Christensen Møbler
6.499 kr
+ fri fragt
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Display Køleskab Rtc 237 We Scandomestic
8.859 kr
+ 19 kr fragt
Total: 8.878 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic RTC 237 WE Displaykøler
14.499 kr
+ fri fragt
Total: 14.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Catering