Scandomestic RTC 237 BE

Bedste pris
Stabil pris
5.388kr
14.499 krSPAR 63%
hos Gastroudstyr
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic RTC 237 BE displaykøleskab kombinerer stil og funktionalitet, ideelt til opbevaring og præsentation af fødevarer. Med dimensionerne 1690 x 515 x 485 mm passer det perfekt i enhver butik eller café, der ønsker at fremvise produkter på en elegant måde.

Scandomestic RTC 237 BE koster lige nu 5.388 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.388 kr (08. april 2026) og 5.388 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.388 kr hos Gastroudstyr.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Gastroudstyr favicon
Gastroudstyr
Kølemontre RTC 237 BE
5.388 kr
+ fri fragt
Total: 5.388 kr
På lager
Leveringstid: 2-42 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic RTC 237 BE Displaykøler : Erling Christensen Møbler
6.499 kr
+ fri fragt
Total: 6.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Display Køleskab Rtc 237 Be Scandomestic
7.159 kr
+ 19 kr fragt
Total: 7.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic RTC 237 BE Displaykøler
14.499 kr
+ fri fragt
Total: 14.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Catering