Scandomestic RFT126WE

5.0 (2 anmeldelser)
Scandomestic RFT126WE
Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
3.799 krSPAR 61%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic RFT126WE er et elegant fritstående køleskab ideelt til mindre rum. Med 3 justerbare hylder i sikkerhedsglas og en rummelig grøntsagsskuffe er det nemt at organisere dine madvarer. Køleskabet har en nettovolumen på 126 liter, hvilket gør det perfekt til kontorer eller som et ekstra køleskab i hjemmet.

Scandomestic RFT126WE koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (16. juni 2026) og 1.699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic køleskab RFT126WE : Erling Christensen Møbler
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Scandomestic Køleskab RFT126WE
2.399 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic RFT126WE Table Top Køleskab
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic RFT126WE Table Top Køleskab
2.499 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic RFT126WE Fritstående køleskab
3.799 kr
+ fri fragt
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Køleskabe