Scandomestic KK 262 E

Bedste pris
Stabil pris
2.299kr
3.499 krSPAR 34%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic KK 262 E er et funktionelt opbevaringskølefryseskab med en bruttovolumen på 231 liter. Ideelt til både private hjem og mindre virksomheder, sikrer det effektiv opbevaring af madvarer med en temperatur fra 1°C til 8°C. Skabet har statisk køling og automatisk afrimning, samt 8 justerbare hylder for fleksibel opbevaring.

Scandomestic KK 262 E koster lige nu 2.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (10. marts 2026) og 2.299 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Køleskab KK 262 E : Erling Christensen Møbler
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Gastroudstyr favicon
Gastroudstyr
Industrikøleskab KK 262 E
2.664 kr
+ fri fragt
Total: 2.664 kr
På lager
Leveringstid: 2-42 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Opbevaringskølefryseskab Kk 262 E Scandomestic
3.499 kr
+ 19 kr fragt
Total: 3.518 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic
Kategori: Køleskabe