Scandomestic FRF168WE

4.8 (5 anmeldelser)
Scandomestic FRF168WE
Bedste pris
Stabil pris
2.490kr
5.199 krSPAR 52%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic FRF168WE er et fritstående fryseskab med en kapacitet på 168 liter. Det er designet til fleksibel placering i hjemmet og kan stå i tørre rum ved temperaturer ned til -15°C. Fryseskabet har mekanisk styring, super freeze funktion, vendbar dør og håndtag i rustfrit stål. Målene er 142,5 x 54,5 x 57,5 cm.

Scandomestic FRF168WE koster lige nu 2.490 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.599 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.490 kr (22. juli 2026) og 2.599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.490 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Fryseskab FRF168WE : Erling Christensen Møbler
2.490 kr
+ fri fragt
Total: 2.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Fryseskab FRF168WE
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic FRF168WE Fryseskab
3.699 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.742 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic FRF168WE Fritstående fryseskab
5.199 kr
+ fri fragt
Total: 5.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic