Scandomestic CoolCube Cola 55L

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.195 krSPAR 18%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Scandomestic CoolCube Cola 55L er et kompakt køleskab med det klassiske Coca-Cola-look, der tilfører rummet et energisk og retro præg. Køleskabet har energiklasse F, hvilket placerer det i den pæne ende af energiskalaen. Det er ideelt til dig, der ønsker et stilfuldt og praktisk køleskab med et ikonisk design.

Scandomestic CoolCube Cola 55L koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Coca-Cola CoolCube GDE Køleskab : Erling Christensen Møbler
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic CoolCube Cola 55L
2.195 kr
+ fri fragt
Total: 2.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic CoolCube Cola 55L
2.195 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic