Scandomestic CF500WE

4.3 (3 anmeldelser)
Scandomestic CF500WE
Bedste pris
Stabil pris
4.940kr
8.299 krSPAR 40%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic CF500WE er en ekstra stor kummefryser med 500 liters kapacitet, ideel til familier eller virksomheder med behov for meget fryseplads. Fryseren kan placeres i et tørt miljø ved temperaturer ned til -15°C og har et temperaturområde for fryser fra -12°C til -24°C samt for køleskab fra 8°C til 2°C. Udstyret med inverterkompressor og stærk isolering for effektiv indfrysning og lave driftsomkostninger.

Scandomestic CF500WE koster lige nu 4.940 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.969 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.940 kr (22. juli 2026) og 4.969 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.940 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic Kummefryser CF500WE : Erling Christensen Møbler
4.940 kr
+ fri fragt
Total: 4.940 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic CF500WE Kummefryser 500 liter
6.195 kr
+ fri fragt
Total: 6.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic CF500WE Kummefryser 500 liter
6.195 kr
+ fri fragt
Total: 6.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Scandomestic Fryseboks CF500WE
6.999 kr
+ 99 kr fragt
Total: 7.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic CF500WE Fryseboks
8.299 kr
+ fri fragt
Total: 8.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic