Scandomestic CF200WD

4.5 (24 anmeldelser)
Scandomestic CF200WD
Bedste pris
Stabil pris
2.175kr
5.399 krSPAR 60%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Scandomestic CF200WD er en kummefryser med et netto rumindhold på 199 liter. Fryseren har dual funktion, så den kan bruges både som fryser og kølerum med temperaturer fra -24°C til +5°C. Den leveres med 2 kurve for nem organisering af frostvarer og kan placeres i tørre rum med temperaturer ned til -15°C. Velegnet til dig, der har brug for ekstra fryseplads.

Scandomestic CF200WD koster lige nu 2.175 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.249 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.175 kr (22. juli 2026) og 2.249 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.175 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Scandomestic kummefryser CF200WD : Erling Christensen Møbler
2.175 kr
+ fri fragt
Total: 2.175 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Scandomestic Kummefryser CF200WD
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Scandomestic CF200WD Kummefryser 199 liter
2.999 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scandomestic CF200WD Fryseboks
5.399 kr
+ fri fragt
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandomestic