Scandinavian Biolabs Women's Hair Growth Routine

Scandinavian Biolabs Women's Hair Growth Routine er en 3-trins rutine designet til at mindske hårtab, fremme hårvækst og vedligeholde sundt hår. Med naturlige planteingredienser sikrer rutinen stærkt og glansfuldt hår, der ser fantastisk ud hver dag.

Scandinavian Biolabs Women's Hair Growth Routine koster lige nu 379 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 355 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 355 kr (14. april 2026) og 463 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Scandinavian biolabs hair activation routine women 3 dele
379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Scandinavian Biolabs Women’s Hair Growth Routine
430 kr
+ fri fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Scandinavian Biolabs Hair Routine Women 600 ml
448 kr
+ fri fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hair Activation Routine Women 1 pakke
503 kr
+ fri fragt
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine Women
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Scandinavian Hair Activation Routine Women 1 pk.
640 kr
+ 34 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Hair Activation Routine Women 1 pk
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scandinavian Biolabs
Kategori: Trylleri og festartikler